NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

LOVE CHROME

„Love Chrome“ įkurta Japonijoje 2011 m.
Daugiau nei 40 metų „Chiho“ šeimos įmonė valdė gamyklą, kurios pagrindinis tikslas – gaminti elektrohromuotus produktus tik geriausiems prabangių automobilių gamintojams pasaulyje. Panaudodama tą pačią unikalią technologiją, kompanija sugebėjo sukurti revoliucingai sukurtas šukas, vadinamas „LOVE CHROME“.
Kaip ir prabangūs sportiniai automobiliai, „Love Chrome“ produktų linija įkūnija tą pačią „FEATHERLIGHT“ metodiką. Stiprus, itin lengvas ir ergonomiško dizaino, kuris puikiai tiks bet kam į rankas.
Naudodamas tam tikros rūšies ABS medžiagą, prekės ženklas sugebėjo sukurti tobulas, lengvai naudojamas ir bet kokio tipo plaukams tinkančias šukas. „FEATHERLIGHT“ funkcija padidina judrumą, kad lengvai susikurtume norimą plaukų stilių.

JP CHROME-TECH® yra kruopštus apdorojimo būdas, sukurtas Japonijoje ir pagrįstas tradiciniais japonų įgūdžiais, perduodamais kartoms. Chromavimo proceso metu „Love Chrome“ atliekamas sunkus šilumos ciklo bandymas, pradedant nuo -40 ° C iki 70 ° C. Kiekvienam atskiram šukų vienetui atlikti reikia daugiau nei 8 valandų. Prekės ženklas taip pat yra ekologiškas: šio proceso metu naudojamas vanduo yra gryninamas ir pakartotinai naudojamas.
„Love Chrome“ yra japonų prekių ženklas, pagamintas Japonijoje.
Šis prekės ženklas atiduoda pagarbą žymioms ir senovės japonų šukoms, naudodamas naujausias apdorojimo technologijas.

NUO TRADICIJŲ IKI NAUJOVIŲ: JAPONIŠKOS ŠUKOS

Tūkstantmečius Japonijoje šukos laikomos grožio simboliu. Iš tiesų, dar tuomet, kai saloje nebuvo juvelyrinių dirbinių, Japonijos moterys puikavosi ilgais blizgančiais plaukais kaip socialinio statuso simboliu, ne žiedais, apyrankėmis, segėmis ar vėriniais.

Priešingai nei įprasta manyti, Japonijoje šukos ir plaukų šepečiais nelaikomi plaukų valymo priemonėms – dulkėms ir kitiems nešvarumams iššukuoti, tai yra meno kūriniai, skirti pagerinti moters plaukų grožį.

Vienintelis šukų tikslas  – žymiai pagerinti plaukus ir jų grožį. Love Chrome šukos atiduoda duoklę senovės Japonų grožio išmintims, naudojant  naujausias technologijas.

Kiekvienos šukos gaminamos išbaigiant jas rankomis.

INOVACIJOS IR MEISTRYSTĖS: ŠUKŲ PADENGIMAS METALU

LOVE CHROME šukų novatoriškumas slypi jų padengime metalu. Ypatinga chromavimo technologija leidžia išvengti plaukų mechaninės trinties, ženkliai sumažina bakterijas ir net 70 proc. sumažina plaukų pažeidimus.

Šis metodas leidžia plaukus išlaikyti ypač stiprius ir sveikus, suteikiant glamūrinį blizgesį.

Stiprios, greitos ir dinamiškos, ergonomiško dizaino šukos, kuris puikiai tiks bet kam į rankas.

INOVACIJOS IR PRABANGA: PLUNKSNOS LENGVUMO ŠUKOS

Šukų lengvumas padidina jų judrumą formuojant šukuosenas.

Naudodami pasirinktą ABS inžinerijos medžiagą, kompanija sugebėjome sukurti tobulas šukas, kurios yra lengvos, lengvai naudojamos ir tinkamos bet kokio tipo plaukams.

SUMAŽINA TRINTĮ IR BAKTERIJŲ KAUPIMĄSI.

JP CHROME-TECHTM pramoninė technologija sukuria ypač kietas, šilkinio lygumo šukas, kurios sumažina reguliarią šukavimo trintį ir apsaugo nuo ilgalaikio bakterijų kaupimosi.Sumažina plaukų pažeidimus 70%.SAUGO PLAUKUS NUO ELEKTRINIMOSISpecialus apdorojimas sugeria statinę elektrą ir ją išsklaido. Slopina plaukų pasišiaušimą dėl elektrinimosi, taip pat apsaugo nuo plaukų galiukų skilimo bei šakojimosi.

Love Chrome

Love Chrome

Love Chrome

Produktai

50,00
142,00
101,00
119,00