NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Love Chrome GuaSha auksinės japoniškos šukos

143,00

Love Chrome GuaSha auksinės japoniškos šukos pagamintos iš chromo ir 24 karatų aukso. Šios šukos skirtos ne tik plaukų šukavimui, bet ir galvos bei veido masažui.

Gamintojas „Love Crome“ auksinių šukų gamyboje naudoja elektrochromo dengimo technologiją, vadinamą JP CHROME-TECH®, kuri yra patentuotas antistatinio chromo dengimo procesas, pašalinantis statinę trintį, sukuriantis itin kietas šukas, su užbaigtu šilko lygumu bei švelnumu.
Šis specialus gamybos būdas sumažina plaukų pažeidimus 70%, apsaugo nuo plaukų skilimo, lūžinėjimo ir šakojimosi, taip pat sugeria ir išsklaido statinę elektrą, dėl ko plaukai nesielektrina, tampa žvilgantys, atsparūs ir šilkiniai. Sferiniai antgaliai apsaugo galvos odą nuo dirginimo ir pažeidimų, o šilkinis šukų paviršius apsaugo nuo ilgalaikio bakterijų kaupimosi.
Šis aukštos kokybės šukų modelis su grynu auksu (24 karatų) užtikrina puikią plaukų priežiūrą.

Šukų viršūnėje yra išformuotos bangos, ši šukų zona rekomenduojama galvos ir veido masažui.

GuaSha bangos, esančios šukų viršūnėje, švelniai stimuliuoja galvos ovalą, pakaušį ir plaukų liniją. GuaSha dalį galima naudoti veido masažui – masažuokite nuo smakro apačios iki skruostų, taip pat smilkinių zoną. Naudojant GuaSha stimuliuojama galvos oda ir kraujotaka, todėl oda ir plaukai būna sveikesni.

Dydis: 22,5 x 7,5 cm.
Šukų korpusas: plunksninė ABS derva,
Danga: JP CHROME TECH – unikalus antistatinis chromuotas padengimas, sumažinantis statinę trintį ir bakterijų atsiradimą ant šukų paviršiaus. Gryno aukso danga (24 karatų) suteikia daugiau minkštumo.
Pagaminta Japonijoje,

Kaina: 143 eur

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis i[email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.

Susiję produktai