NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

APIE MUS

japoniškos prekės japonija namuose japoniški produktai

Japonija – šalis kur šimtmečių tradicijos susilieja su revoliucinėmis aukštosiomis technologijomis.

Mūsų tikslas – supažindinti Lietuvos žmones su japonišku gyvenimo būdu, kurį patys pažinome ir pamėgome, todėl pristatome aukštos kokybės, diskretiško, bet elegantiško dizaino japoniškas produktus, ir laiko nugludintas grožio priemones, atitinkančias lietuvių gyvenimo būdą.

Japonija Namuose elekrtoninėje parduotuvėje rasite priemones grožio puoselėjimui, namų apyvokos daiktus, virtuvės reikmenis, daiktus ir priemones vonios ritualams, kanceliarinius reikmenis, kurie, tikimės, bus Jūsų gyvenimo dalimi daugelį metų.

Kiekviena čia esanti prekė sukurta aistringai ir labai tiksliai, dažnai kelių kartų senosiose dirbtuvėse, prekėse dera tradicijos ir naujovės. Kiekviena čia esanti prekė buvo atrinkta pagal gebėjimą pagerinti kasdienius ritualus ir įkvėpti džiaugsmo kasdienybei.

Pristatome itin aukštos kokybės unikalius grožio priežiūros produktus, kuriuos paprasta naudoti ir kurie sukuria pastebimus rezultatus. Grožio produktų pagrindinis elementas yra natūralūs ir ekologiški ingredientai, kurie šimtmečius buvo naudojami sveikatingumo ritualams; grožio priemonėse aukštosios technologijos dera su senovės išmintimi, tradicijomis bei laiko patikrintais ingridientais, o natūralus ir holistinis gyvenimo būdas eina koja kojon su naujovėmis.

Siekiame atskleisti šių produktų ir jų kūrėjų istoriją, kad Jūs juos brangintumėte ir naudotumėte ilgus metus,susikurtumėte naujus ritualus, palengvėtų jūsų kasdienė, o namuose atsirastų daugiau džiaugsmo.

Mes tikime, kad kokybiški daiktai pagerina gyvenimo kokybę ir tikimės, kad šie daiktai bei produktai suteiks džiaugsmo Jums – ir Jūsų artimiesiems!

Japonija namuose atstovauja inovatyvius japoniškus prekių ženklus, tokius kaip soil, +d, Eau de Ki, Makanai, Love Chrome, Cokon Lab, hinoki LAB, Tamanohada ir kitus.

Apie Prekių Ženklus

Soil

Soil – tai daugybė buities gaminių, pagamintų rankomis lipdant natūralią diatomito žemę. Diatomito žemė pasižymi drėgmės sugėrimo ir drėgmės aborbcijos savybėmis. Soil kompanijai pavyko panaudoti šį gamtos stebuklą – diatomito žemę – gaminant prabangaus dizaino, funkcionalius namų apyvokos daiktus – vonios aksesuarus, maisto laikymo talpas, drėgmės naikinimui skirtus daiktus. Soil produktai yra pralaidūs orui, natūralūs, ekologiški ir draugiški aplinka.

diatomito žemės spalvos
Japoniškas serumas

Eau de Ki

1926 m., Japonijos įmonė Sankodo sukūrė paslaptingą ir originalų vandenį, vadinamą Opalo Gydomuoju  Vandeniu. Šis vanduo sulaukė didelio pasisekimo. Opalo Gydomasis vanduo, buvo laikomas stebuklingu vandeniu. Bėgant metams jis buvo nuolat peržiūrimas ir tobulinamas, galiausiai tapo legendiniu Japonijos gaminiu „Eau de Ki“.

Eau de Ki yra tobulas 8 kosmetinių veikliųjų medžiagų iš Azijos protėvių medicinos ir 4 vakarietiškų aromatinių augalų, distiliuotų per ilgą brendimo procesą, derinys. Eliksyras lėtai gaminamas pagal tradicinį japonų ritualą. Daugiau nei šešiems mėnesiams rytietiški ir vakarietiški augalai uždaromi dideliuose moliniuose indeliuose, kad išsiskirtų šių natūralių ingredientų veikliosios medžiagos ir tokiu būdu būtų išgauta vertinga esencija.

Kaip skaidrus vanduo iš neišsenkančio šaltinio, Eau de Ki suteikia odai neprilygstamą spindesį – amžinos jaunystės ženklą.

+d

+d siūlo funkcionalius, išskirtinio dizaino, dažnai daugiafunkcinius namų apyvokos daiktus, juose susilieja dizainerių ir kūrėjų idėjos su šiuolaikinėmis technologijomis, kiekvienas +d produktas pakuotėje turi jį sukūrusio dizainerio komentarą, tokiu būdu kompanija siekia garsinti daiktus sukūrusių dizainerių vardus.

+d
"Auksinės šukos"

Love Chrome

Love Chrome Japonų prekės ženklas savo darbais atiduoda pagarbą žymioms senovės japonų šukoms, naudodamas naujausias šiuolaikinias technologijas.

TAMANOHADA

TAMANOHADA kompanija specializuojasi kosmetinių muilų, plaukų priežiūros priemonių ir kosmetikos gamyboje, pardavime, tyrimuose ir plėtroje. Kompanija įkurta 1892.09.15 Tokijuje.

TAMANOHADA muilų pagrindas yra augaliniai aliejai. Mulai skirti švelniai odos priežiūrai, todėl gali būti naudojami veido ir kūno prausimui. Nusiprausus muilu lieka malonus drėkinimas ir kvapas. Muilą laikant atviroje vietoje (ne uždarytą dėžutėje) muilo aromatu kvepės patalpa.

"japoniškas muilas"
Brands banner5

TT

Tsubouchi Towel yra vieni iš seniausių Japonijos rankšluosčių gamintojų (nuo 1928 m.). Šios kompanijos gaminamus rankšluosčius galima laikyti unikaliais, nes jų gamybai parinktos medžiagos ir gamybos metodai yra visiškai ekologiški. 1993 m. kompanija pradėjo naudoti organinės medvilnės siūlus ir prisijungė prie NOC („Nippon Organic Cotton Marketing Organization“). Nuo to laiko rankšluosčių audimui naudoja tik ekologiškos medvilnės verpalus. Rankšluosčiams austi naudojamos tradicinės šaudyklės staklės, kurios lyginant su šiuolaikinėmis audimo staklėmis audžia daug lėtesniu greičiu, dėl kol audinio kilpos nėra suaudžiamos per stipriai, o baigiamasis plovimas atliekamas kuo natūralesne technika, naudojant tik muilą ir fermentus, pats skalbimo procesas yra lėtas, tekstūra pagerinama plaunant dideliu kiekiu vandens, kad audinys galėtų laisvai judėti. Džiovinimas atliekamas trumpą laiką, siekiant užkirsti kelią siūlų pažeidimams. Maksimaliai sumažindami audinio pažeidimus viso proceso metu, kompanija gamina minkštus, daug pralaidesnius orui, didesnio sugeriamumo, malonios tekstūros visiškai ekologiškus rankšluosčius.