NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas yra: https://www.japonijanamuose.lt.

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame komentarų formoje rodomus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutę, kad būtų lengviau aptikti nepageidaujamas žinutes.

Anonimizuota eilutė, sukurta iš jūsų el. Pašto adreso (taip pat vadinama "hash"), gali būti pateikta „Gravatar“ tarnybai, kad būtų galima sužinoti, ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka yra matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Media

Jei įkeliate vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti vaizdų su įdėtais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir iš svetainės vaizdų išgauti bet kokius vietos duomenis.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų vėl pildyti savo duomenų, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai gyvuos vienerius metus.

Jei lankysitės mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis išmetamas uždarius naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat sukursime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir pasirinkimus ekrane. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai - metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra jokių asmens duomenų ir jis tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įdėto turinio (pvz., Vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Įterptasis turinys iš kitų svetainių elgiasi taip pat, lyg lankytojas būtų aplankęs kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su įterptu turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įdėtu turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Su kuo mes dalijamės jūsų duomenimis

Jei paprašysite iš naujo nustatyti slaptažodį, jūsų IP adresas bus įtrauktas į el. Laišką iš naujo.

Kaip ilgai mes saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip mes galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti visus tolesnius komentarus, užuot laikę juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada peržiūrėti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti tą informaciją.

Kokias teises turite į savo duomenis

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba turite komentarų, galite paprašyti gauti eksportuojamą asmens duomenų, kuriuos turime apie jus, failą, įskaitant visus duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite paprašyti, kad ištrintume visus jūsų turimus asmens duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur mes siunčiame jūsų duomenis

Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojant automatinę šlamšto aptikimo tarnybą.

 

Woocommerce politika:

 

Mes renkame informaciją apie jus, kai atsiskaitote mūsų parduotuvėje.

Ką mes renkame ir saugome

Kol lankysitės mūsų svetainėje, stebėsime:

 • Produktai, kuriuos peržiūrėjote: tai naudosime, pavyzdžiui, norėdami parodyti produktus, kuriuos neseniai peržiūrėjote
 • Vieta, IP adresas ir naršyklės tipas: tai naudosime tokiems tikslams kaip mokesčių ir pristatymo įvertinimas
 • Pristatymo adresas: paprašysime jūsų tai įvesti, kad galėtume, pavyzdžiui, įvertinti pristatymą prieš pateikdami užsakymą ir išsiųsti jums užsakymą!

Mes taip pat naudosime slapukus, kad galėtume stebėti krepšelio turinį, kol jūs naršote mūsų svetainėje.

Kai perkate pas mus, paprašysime pateikti informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, el. Pašto adresą, telefono numerį, kredito kortelės / mokėjimo informaciją ir pasirinktinę sąskaitos informaciją, pvz., Vartotojo vardą ir slaptažodį. Šią informaciją naudosime tokiems tikslams, kaip:

 • Atsiųskite jums informaciją apie savo sąskaitą ir užsakymą
 • Atsakykite į savo užklausas, įskaitant pinigų grąžinimą ir skundus
 • Apdorokite mokėjimus ir išvenkite sukčiavimo
 • Sukurkite savo sąskaitą mūsų parduotuvėje
 • Laikykitės visų mūsų turimų teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, apskaičiuodami mokesčius
 • Pagerinkite mūsų parduotuvių pasiūlą
 • Siųskite jums rinkodaros pranešimus, jei nuspręsite juos gauti

Jei sukursite paskyrą, išsaugosime jūsų vardą, adresą, el. Pašto adresą ir telefono numerį, kurie bus naudojami norint užpildyti duomenis būsimiems užsakymams.

Mes paprastai saugome informaciją apie jus tol, kol mums reikia informacijos tiems tikslams, kuriems ją renkame ir naudojame, ir mes teisiškai neprivalome jos toliau saugoti. Pavyzdžiui, mokesčių ir apskaitos tikslais saugosime užsakymų informaciją 10 metų. Tai apima jūsų vardą, el. Pašto adresą ir atsiskaitymo bei pristatymo adresus.

Mes taip pat saugosime komentarus ar atsiliepimus, jei nuspręsite juos palikti.

Kas iš mūsų komandos turi prieigą

Mūsų komandos nariai turi prieigą prie jūsų pateiktos informacijos. Pvz., Tiek administratoriai, tiek parduotuvių valdytojai gali pasiekti:

 • Informacija apie užsakymą, pvz., Kas buvo nupirkta, kada ji buvo įsigyta ir kur ji turėtų būti siunčiama, ir
 • Informacija apie klientą, pvz., Jūsų vardas, el. Pašto adresas ir atsiskaitymo bei pristatymo informacija.

Mūsų komandos nariai turi prieigą prie šios informacijos, kad padėtų įvykdyti užsakymus, apdoroti lėšų grąžinimus ir palaikytų jus.

Ką mes dalijamės su kitais

Dalinamės informacija su trečiosiomis šalimis, kurios mums padeda pateikti užsakymus ir parduotuvių paslaugas jums; pavyzdžiui -- siuntų pristatymo tarnybos.

Mokėjimai

Mes priimame mokėjimus per „PayPal“, Visa ir Mastercard mokėjimo korteles. Apdorojant mokėjimus, dalis jūsų duomenų bus perduodami „PayPal“, įskaitant informaciją, reikalingą mokėjimui apdoroti ar palaikyti, pvz., Pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.

Daugiau informacijos apie tai galite peržiūrėti PayPal Privatumo politikoje.