NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Svetainės naudojimo sąlygos

1. Sąlygos

Patekę į šią svetainę, prieinamą iš https://japonijanamuose.lt/, jūs sutinkate laikytis šių Svetainės naudojimo sąlygų ir sutinkate, kad esate atsakingas už susitarimą pagal visus galiojančius vietinius įstatymus. Jei nesutinkate su bet kuria iš šių sąlygų, jums draudžiama patekti į šią svetainę. Šioje svetainėje esanti medžiaga yra saugoma autorių teisių ir prekių ženklų įstatymų.

2. Naudokite licenciją

Suteikiamas leidimas laikinai atsisiųsti vieną medžiagos kopiją UAB „Sodeska“ svetainėje tik asmeniniam, nekomerciniam, laikinam žiūrėjimui. Tai yra licencijos suteikimas, o ne nuosavybės teisės perdavimas, ir pagal šią licenciją jūs negalite:

  • modifikuoti ar kopijuoti medžiagą;
  • naudoti medžiagą komerciniais tikslais ar viešam demonstravimui;
  • bandyti pakeisti bet kokią programinę įrangą, esančią UAB „Sodeska“ svetainėje;
  • pašalinti iš autorių teisių ar kitų nuosavybės teisių pažymėtų įrašų iš medžiagos; arba
  • perduoti medžiagą kitam asmeniui arba „atspindėti“ medžiagą bet kuriame kitame serveryje.

Tai leis UAB „Sodeska“ nutraukti pažeidus bet kurį iš šių apribojimų. Upon termination, your viewing right will also be terminated and you should destroy any downloaded materials in your possession whether it is printed or electronic format. Šios paslaugų teikimo sąlygos buvo sukurtos naudojant paslaugų teikimo sąlygų ir privatumo politikos generatorių.

3. Atsakomybės apribojimas

Visa UAB „Sodeska“ interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra tokia, kokia yra. UAB Sodeska makes no warranties, may it be expressed or implied, therefore negates all other warranties. Be to, UAB „Sodeska“ neatsako dėl savo tinklalapyje esančios medžiagos naudojimo tikslumo ar patikimumo ar kitaip susijusios su tokia medžiaga ar bet kuriomis su šia svetaine susijusiomis svetainėmis.

4. Apribojimai

UAB „Sodeska“ ar jos tiekėjai nebus atsakingi už bet kokią žalą, atsirandančią naudojant ar nesugebant naudoti UAB „Sodeska“ svetainėje esančių medžiagų, net jei apie tai žodžiu ar raštu buvo pranešta UAB „Sodeska“ ar šios svetainės įgaliotam atstovui. tokios žalos galimybė. Kai kuri jurisdikcija neleidžia apriboti numanomų garantijų ar atsakomybės už atsitiktinę žalą, šie apribojimai jums gali būti netaikomi.

5. Pataisymai ir klaidos

UAB „Sodeska“ svetainėje rodomoje medžiagoje gali būti techninių, spausdinimo ar fotografijos klaidų. UAB „Sodeska“ nežada, kad kuri nors šios svetainės medžiaga yra tiksli, išsami ar aktuali. UAB „Sodeska“ gali bet kada be išankstinio perspėjimo pakeisti savo interneto svetainėje esančią medžiagą. UAB „Sodeska“ neįsipareigoja atnaujinti medžiagos.

6. Nuorodos

UAB „Sodeska“ neperžiūrėjo visų su savo Tinklalapiu susietų svetainių ir neatsako už tokios susietos svetainės turinį. Bet kokios nuorodos buvimas nereiškia, kad UAB „Sodeska“ pritaria svetainei. Bet kurios susietos svetainės naudojimas yra vartotojo pačių rizika.

7. Svetainės naudojimo sąlygų pakeitimai

UAB „Sodeska“ gali bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo peržiūrėti šias savo interneto svetainės naudojimo sąlygas. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate laikytis dabartinės šių naudojimo sąlygų versijos.

8. Jūsų privatumas

Perskaitykite mūsų privatumo politiką.

9. Taikoma teisė

Bet kokiai pretenzijai, susijusiai su UAB „Sodeska“ svetaine, taikomi LT įstatymai, neatsižvelgiant į jos kolizines nuostatas.