NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Cokon Lab

Jamagos miestas Kumamoto prefektūroje kadaise buvo miestas, klestėjęs šilkaverpių auginimu. 2014 m. šiame mieste prasidėjo iššūkis sukurti šviesesnę šilko ateitį.

Cokon Lab muilas    Cokon Lab šilkas

Šilkas, kuris buvo mūsų gyvenimo dalis nuo seniausių laikų, dabar yra tyrinėjamas visame pasaulyje kaip medžiaga, galinti priversti žmones jaustis geriau.
Šilkas yra glaudžiai susijęs su žmonėmis ir yra nepakeičiamas žmonių gyvenime.
Kompanija COKON LAB puoselėja šilką, reikalingą žmonių ateičiai. Šilkas, kurį verpia šilkaverpiai, yra 100% baltymai ir pasižymi puikia drėgmės sulaikymo funkcija.
COKON LAB sudėtyje yra Yamaga šilkas, kurį verpia šilkaverpiai, kruopščiai auginami švarioje patalpoje, valgantys dirbtinius pašarus iš ekologiškų šilkmedžio lapų, auginamų Yamaga mieste, Kumamoto prefektūroje.

Cokon Lab kūno prausiklis ir losjonas    Cokon Lab kūno prausiklis ir losjonas

Kompanija atrado, kad Yamaga šilke yra daugiau baltymų, nei kitame šilke, o baltymai yra drėgmės sulaikymo veiksnys, todėl Yamaga šilkas  pasižymi dar geresniu drėgmės sulaikymo poveikiu. Šilkverpių pašarams naudojami šilkmedžio lapai ekologiškai auginami „darže danguje“, sukurtame regeneruotoje žemės ūkio paskirties žemėje, kuri buvo apleista, kalnuose 600 m aukštyje virš jūros lygio.
Kompanija nori atgaivinti kuo daugiau apleistų ir nenaudojamų žemės ūkio paskirties žemių Yamaga mieste. Šilkaverpių veisimo verslui kenkia žemės ūkiuose naudojami pesticidai, tačiau COKON LAB sodo pesticidai beveik niekada nepaveikia, nes jų sodas yra toli nuo lygumų, t.y.600 m aukštyje virš jūros lygio, ir čia galima auginti šilkaverpiams naudingus ekologiškų šilkmedžio lapus.  Yamaga šilko gamybos procese beveik nelieka atliekų. 100% šilko sunaudojama pluoštams ar kosmetikai, o visos šilkaverpių atliekos ir dirbtinio pašaro gamybos proceso atliekos yra pakartotinai naudojamos kaip natūralios trąšos. Be to, kompanija nenaudoja jokių dirvožemį teršiančių medžiagų, tokių kaip pesticidai ar trąšos.

Cokon Lab kūno prausiklis ir losjonas

Produktai

19,00
37,00
43,00
55,00
19,00
43,00
37,00
18,00
29,00
29,00
28,00
28,00