NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

TOBALI kvepalų rinkinys (6 vnt.)

52,00

TOBALI kvepalų rinkinys

Kvapai žavintys “paslėptu grožiu“. Gundymas ir intelektas, stiprumas ir meilumas, elegancija ir beprotybė – aplink pagrindinį kvapą išreikšti kvapai. Iš vidaus sklindantis geismas, stiprybė elegantiškai nuslopinant emocijas, šone paslėptos tylios emocijos.

Skirtingi kvapai sužadina emocinę žmogaus atmintį, sukelia asociacijas, susijusias su asmeniniais potyriais, yra kvapai, kurie labiau tinka karštoms vasaros dienoms (gaivesni), ir sodresni kvapai vakarui, kvapai šelmiškam vakarui ir dalykiniam dienos susitikimui. Atsižvelgiant į tai, TOBALI kompanija sukūrė TOBALI kvepalų rinkinį, kurį sudaro 6 skirtingi parfumuoti TOBALI kvapai po 2 ml., supakuoti orginalioje daugkartinio naudojimo kosmetinėje, apipavidalintoje fotografo Chikashi Suzuki.

 

 Šeši skirtingi kvapai – skirtingoms gyvenimo situacijoms – gundymui ir intelektualiems pokalbiamas, elegancijai ar šelmiškumui paryškinti, meilumui ar jėgai pabrėžti. Itin patogūs atostogų metu, nes užima mažai vietos, lengvi, kelionėje galima turėti visą šešių kvapų kolekciją ir skirtingai kvepėti prie pusryčių stalo, ekskursijoje, pietų metu, vakarojant ar naktinėjant.. Kvapus galima maišyti tarpusavyje ir susikurti savo orginalų kvapą. Tai yra puiki proga prisijaukinti bent vieną iš šešių kvapų ar susikurti skirtingas asociacijas kiekvienam kvapui.

TOBALI kvapai skatina kūrybiškumą ir naujas mintis.

SMOKE FLOWER EAU DE PARFUM / RŪKO GĖLĖS KVAPAS: intelektas ir paslėpta viliojimo magija. Švelnus žiedų gundymas susilieja su smilkstančio tabako dūmais, o giliai jaučiama ciberžolė (ukon) ir vaisiniai augalai dar labiau ištyškina viduje glūdintį latentinį, šventą kvapą. Kvapas panašus į saldų ir turtingą medų.

VIRŠUTINĖS NATOS:  Baie rožė, kardamonas, ukon (ciberžolė), gvazdikas, tabakas;

VIDURINĖS NATOS: smilkalai, pakalnutės, kanzo;

BAZINĖS NATOS: gintaras, oud / jinko, pinigai.

 

CYPRESS MASK EAU DE PARFUM / KIPARISO KAUKĖS KVAPAS: beprotybė paslėpta elegancijoje. Elegantiškai, tyliai šokantis japonų kiparisas (hinoki), o menas laisvai paaštrėjo iki beprotybės. Prieskonių šafrano stimuliacija ir muskato riešutas sudėtingai derinamas su kedro mediena, leidžiantis išdidaus kvapo artistiškumui šokti elegantiškai.

VIRŠUTINĖS NATOS: šafranas, hinoki (japonų kiparisas), riešutmedis;

VIDURINĖS NATOS: miros, smilkalai, bokuju;

BAZINĖS NATOS: kedras, papirusas, oda, oud/jinko.

 

WHITE STORAGE EAU DE PARFUM / BALTOS SAUGYKLOS KVAPAS: oriai slepiamas nekaltumas. Gėlės, kurios oriai siekia tiesiai į dangų, permatomai perpildytos ir grynos pankolio (uikyo), nekaltas ir gaiviai skaidrus yuzu suformuoja nuostabų kontrastą su medienos natomis. Kvapas, kuris putoja kaip sidabro milteliai.

VIRŠUTINĖS NATOS: yuzu,baie rožė, gvazdikėliai, šafranas;

VIDURINĖS NATOS: pelargonija, smilkalai, oud/jinko, smulkūs grūdai, uikyo

BAZINĖS NATOS: gintaras, kedro mediena.

 

IRON WIND EAU DE PARFUM / GELEŽINIO VĖJO KVAPAS: meilė paslėpta jėgoje. Galingas vėjas, sukurtas, kai geležimi pjaustomas oras, ir meilė tokia pat gili kaip pati žemė. Elegantiškas šafranas ir taurieji miškai anapus nesantaikos ir tuo pačiu visiško suderinamumo. Jausmingas žvilgsnis suteikia dar daugiau jėgų. Užpildytas unikalumu, naujas kūrinys iš medžių.

VIRŠUTINĖS NATOS: šafranas, gvazdikėlis, kuminas;

VIDURINĖS NATOS: irisas, violetiniai lapai, gintaras, geležis, oud;

BAZINĖS NATOS: sausa mediena, kedro mediena, smilkalai.

 

SPRING SNOW EAU DE PARFUM / PAVASARIO SNIEGO KVAPAS: Malonėje paslėptas ramumas. Nesuskaičiuojamai daug žydintis grakštus vyšnių žiedas ir ramus, reguliuojamas ne sezoninio pudruoto sniego šokis. Lygus, grynas ir putojantis baltasis sandalmedis suteikia ciberžolės (ukonijos) vyšnių medžių gėlėms dar elegantiškesnį kvapą, suteikdamas gilesnį švelnumą. Iliuzingas aromatas, kaip nesezoninis sniego šokis pavasario dieną.

VIRŠUTINĖS NATOS: ukon sakura, kremas, sniegas;

VIDURINĖS NATOS: baltas sandalmedis, kašmyro mediena, vetiver;

BAZINĖS NATOS: muskusas, gintaras.

 

WATER REFLECTION EAU DE PARFUM / VANDENS ATSPARUMO KVAPAS: spindesyje paslėpta vienybė. Puikių gardijų saldumas su plazdančiais šviežių citrusinių vaisių lašais. Vienatvės, palaipsniui slenkant laikui, įrodymai. Karčiai saldus aromatas, tarsi trumpalaikis tolimos praeities prisiminimas, kuris atsiskleidžia švaraus vandens paviršiuje.

VIRŠUTINĖS NATOS: kalkės, mandarinas, bergamotė;

VIDURINĖS NATOS: gardenija, japoniškas rašalas, žalioji arbata, violet;

BAZINĖS NATOS: juodmedis, muskusas.

Pakuotėje 6 vnt.

1 vnt. – 2 ml.

Dydis: 23.8 cm x 14.1 cm x 2.2 cm

Sudėtis:

SMOKE FLOWER : Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional (Lilial).

CYPRESS MASK : Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional (Lilial).

WHITE STORAGE : Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional (Lilial).

IRON WIND : Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethylionone.

SPRING SNOW : Alcohol, Parfum (Fragrance), Farnesol, Limonene.

WATER REFLECTION : Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.

Susiję produktai