NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Japoniska odos prieziura 1

Odos priežiūra yra savęs priežiūros menas ir Japonijoje lyginama su haiku (– trumpas lyrinis eilėraštis, susidedantis iš 17 skiemenų, atspindinti nepaprastą japonų pasaulėjautą, gyvenimo filosofiją, požiūrį į aplinką), kuomet daug prasmės pasakoma vos keliais žodžiais, kurie buvo kruopščiai parinkti siekiant didžiausio poveikio.

Gerai prižiūrima, sveika oda japonams visada buvo grožio pagrindas. Priešingai nei vakarietiški idealai, japonų odos priežiūra yra orientuota į prevenciją ir priežiūrą, o ne į trūkumų ar pažeidimų „taisymą“, japonai į savo odos priežiūros ritualus žiūri labai rimtai. Japoniško grožio savęs priežiūros procedūros yra paprastos ir kruopščiai atliekamos , o jų tikslas – maitinti ir pagerinti tai, kas jau yra.

Japoniškas grožis: odos priežiūra

 

    Japoniško grožio samprata pirmiausia sutelkia dėmesį į odą. Odos priežiūra yra giliai įsišaknijusi Japonijos kultūroje, nes manoma, kad grožis grindžiamas sveika oda.

    Visoje japoniško grožio odos priežiūros rutinoje pagrindinis dėmesys skiriamas trinties mažinimui. Visas stiprus trynimas, dažnas agresyvus šveitimas ir net šiurkštus masažas, susijęs su odos priežiūros rutina, sukelia uždegimą, kuris pagreitina odos senėjimą, pavyzdžiui, atsiranda smulkios raukšlelės, didesnės raukšlės, pigmentinės dėmės, paraudimas ir suglebimas. Todėl svarbu rinktis priemones, kurios nėra šiurkščios ir nesukelia uždegimų. Vietoj įprastų šveitimo priemonių su šveitimo dalelėmis japonai dažniausiai renkasi švelnesnį odos šveitimo būdą. Konjac kempinė yra subtili ir ekologiška alternatyva. Ji yra pagaminta iš 100% natūralių pluoštų iš konjac augalo. Masažuojant sukamaisiais judesiais, kempinė nesukeldama uždegimų švelniai poliruoja, giliai išvalo odą ir pašalina negyvas odos ląsteles, kad oda būtų švelni ir lygi. Tokios kempinės naudojimas rekomanduojamas net jautriai odai.

Odos valymas – svarbiausias žingsnis japoniško grožio rutinoje

 

    Iš visos japoniško grožio odos priežiūros rutinos valymas yra svarbiausias žingsnis, į kurį sutelkiamas dėmesį. Jei valoma netinkamai, praleidžiamas šis žingsnis arba naudojamos netinkamas priemones, visos vėliau naudojamos odos priežiūros priemonės, neduos jokio efekto.

Odos valymas (prausimas) Japonijoje yra kelių etapų procedūra – pirmiausiai nuo veido pašalinamas makiažas, ir tik vėliau veidas prausiamas. Makiažas šalinamas aliejinės tekstūros, arba pienelio tekstūros valymo priemone.

 Vėl gi, reikia prisiminti pagrindinę taisyklę – mažinti odos trintį ir renkantis odos prausiklį, rinkis putojančios tekstūros priemones, kad oda būtų plaunama su putomis, o ne su rankomis. Putos yra kaip pagalvėlė tarp odos ir rankų. Japonų kompanija Cokon LAB sukūrė 100 proc. natūralios sudėties muilą su šilku. COKON LAB muilo sudėtyje yra Yamaga šilkas, Yamaga šilke yra daugiau baltymų, nei kitame šilke, o baltymai yra drėgmės sulaikymo veiksnys, todėl Yamaga šilkas  pasižymi dar geresniu drėgmės sulaikymo poveikiu, vadinasi pasirinkę tinkamą odos valymo priemonę ne tik išvengsite bereikalingo odos trynimo, bet tuo pačiu ją drėkinsite.

MAKANAI kompanija pristatė 100% natūralų drėkinantį putų tekstūros prausiklį, kurio putos yra tankios ir kreminės, praturtintos augaliniais aliejais, ryžių sėlenomis ir hektorito moliu bei KaESS kompleksu, prausiklis pašalina nešvarumus nuo odos nepažeisdamas natūralaus odos drėgmės barjero.

Odos valymas baigiams losjonu ar toniku. Losjonu pašalinami prausimosi priemonių likučiai, oda paruošiama kitų grožio priemonių įsiskverbimui.

konjac veido kempinėveido kempinė konjac

Kokios yra japoniško grožio odos priežiūros priemonės? 

    Japoniško grožio priemonės yra minimalistinės, sukurtos, remiantis senovės Japonijos tradicijomis, bet tuo pačiu technologiškai pažangios ir turinčios pagrindinius elementus, sprendžiančius odos problemas.

    Šiandien Japonijoje itin gerai žinomas prekių ženklas Eau de Ki atsirado beveik prieš 100 metų šeimos versle Sandoko – 1926 metais kompanija Sandoko sukūrė paslaptingą orginalų vandenį, kurį pavadino „opalo gydomuoju vandeniu“. Kai kompanija Sandoko jį pristatė plačiajai visuomenei, šis vanduo sulaukė neregėto pasisekimo. „Opalo gydomasis vanduo“ buvo laikomas stebuklingu vandeniu, metams bėgant nuolat peržiūrimas ir tobulinimas, kol galiausiai tapo Eau de Ki. Eau de Ki losjonas gaunamas subalansavus 8 azijietiškus vaistinius ingridientus ir 4 vakarietiškus aromainius augalus, yra laikomas mistinė senėjimą stabdančia grožio priemone, kuri padeda atkurti sveiką, spindinčią ir jaunatvišką odos išvaizdą, mažina senėjimo požymius.

Eau de Ki japoniškas losjonas veidui

Japonijoje akcentuojama, jog mūsų oda mums yra vienintelė, mes savo visą gyvenimą nugyvensime su šia oda, todėl reikia ją priimti tokią, kokią yra, ir rūpintis ja, kaip įmanoma geriausiai. Kitos odos mes savo gyvenime neturėsime..