NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

Streso valdymo kamuoliukas "Apvalus veidas"

38,00

Makiko Yoshidos sukurtas „Cao Maru“ yra linksmas ir originalus streso valdymo kamuoliukas, leidžiantis sumažinti įtampą ir išreikšti emocijas pačiuose kamuoliukuose.

Susitelkite į skirtingų veido išraiškų išspaudimą ir stresą palikite užmarštyje. Apleido sėkmė? Patyrėte daug streso? Kyla sunkumų bendraujant? Griebk CAOMARU ir šiek tiek pamiršk savo bėdas, naudodamasis sensacingai raminančiu pojūčiu. Paėmę į rankas nenorėsite paleisti! Puikiai tinka dovanoti kartu su kortele, kurioje išreiškiami tie jausmai, kuriuos taip sunku pasakyti asmeniškai. CAOMARU pakankamai minkštas, kad juo būtų galima pasimėtyti (nors tai nerekomenduojama)! Pasirinkite iš keturių skirtingų veido išraiškų, atitinkančių nuotaiką.

Cao Maru rūšys:

 • Spalvos: balta arba pilka
 • Veidų formos: Ho-, Ge-, Ni-, arba Pu-
 • Pagaminta iš silikono

 

 

Dizainerio komentaras: Ar juokiesi kiekvieną dieną? Ar verki? Ar malonu? Ar užsiėmęs? Ar darote viską? Ar teisingai išreiškiate savo jausmus? Ar tikrai sakote tiesą? Ar bendraujate su sau svarbiu asmeniu? Gerai, pabandykime pagauti širdį. Sukūrė Makiko Yoshida. Apie dizainerę: Makiko Yoshida gimė 1980 m. Hokkaido mieste, Japonijoje. 2003 m. Baigė Tokijo nacionalinio dailės ir muzikos universiteto dizaino skyrių. Augdama Hokkaido kaime, išmoko vertinti žmonių jausmus. Ypatingas jos sugebėjimas yra tai, kad ji gali lengvai prisiminti žmonių veidus, tačiau jai sunku prisiminti vardus! Jūs tikrai nenorėsite jo paleisti iš rankų!

Rinkitės iš keturių skirtingų veido išraiškų labiausiai atitinkančių jūsų nuotaiką.

Kadangi šiuos veidus vienas po kito daro amatininkų rankos, gali būti, kad atsirado kažkas, pavyzdžiui, spuogas, randas, šiurkšti oda, nelygumas, dėmė ar strazdanėlė. Gali būti keletas oro burbuliukų. Prašau stipriai netempti išsikišusių dalių, tokių kaip nosis ir lūpa. Jis gali suplyšti į gabalus. Siekiant sumažinti šio produkto gamybai naudojamos medžiagos lipnumą, ji buvo apibarstyta krakmolo milteliais. Pakuotėje gali būti baltų miltelių.

Neturime

Tipas: Po! Pilkas
Produkto dydis: 51-54 × 60-63 × 60-62 mm
Produkto svoris: 120 g
Medžiaga: silikonas
Pagaminta Japonijoje

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

 • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
 • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
 • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
 • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
 • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

 • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
 • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
 • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
 • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
 • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.