NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Streso valdymo kamuoliukas "Apvalus veidas" (GE!)

38,00

Streso valdymo kamuoliukas “Apvalus veidas” leidžia sumažinti įtampą ir išreikšti emocijas pačiame kamuoliuke išspaudžiant skirtingas veido emocijas.

Susitelkite į skirtingų veido išraiškų išspaudimą ir stresą palikite užmarštyje. Apleido sėkmė? Patyrėte daug streso? Kyla sunkumų bendraujant? Griebkite CAOMARU ir šiek tiek pamirškite savo bėdas, naudodamasis sensacingai raminančiu pojūčiu.

Paėmę į rankas nenorėsite paleisti! Puikiai tinka dovanoti kartu su kortele, kurioje išreiškiami tie jausmai, kuriuos taip sunku pasakyti asmeniškai.

CAOMARU streso valdymo kamuoliukas yra pakankamai minkštas, kad juo būtų galima pasimėtyti (nors tai nerekomenduojama)!

Dizainerės Makiko Yoshidos sukurtas „Cao Maru“ yra linksmas ir originalus streso valdymo kamuoliukas

Dizainerės komentaras:

“Ar juokiesi kiekvieną dieną? Ar verki? Ar malonu? Ar užsiėmęs? Ar darote viską? Ar teisingai išreiškiate savo jausmus? Ar tikrai sakote tiesą? Ar bendraujate su sau svarbiu asmeniu? Gerai, pabandykime pagauti širdį.”

Sukūrė dizainerė Makiko Yoshida.

Apie dizainerę: Makiko Yoshida gimė 1980 m. Hokkaido mieste, Japonijoje. 2003 m. Baigė Tokijo nacionalinio dailės ir muzikos universiteto dizaino skyrių. Augdama Hokkaido kaime, išmoko vertinti žmonių jausmus. Ypatingas jos sugebėjimas yra tai, kad ji gali lengvai prisiminti žmonių veidus, tačiau jai sunku prisiminti vardus.

Pastaba: kadangi šiuos streso valdymo kamuoliukus – veidus  daro amatininkų rankos, gali būti, kad atsirado kažkoks nelygumas, pavyzdžiui, spuogas, randas, šiurkšti oda, įbrėžimas, dėmė ar strazdanėlė. Gali būti keletas oro burbuliukų. Rekomenduojama stipriai netempti išsikišusių streso valdymo kamuoliuko dalių, tokių kaip nosis ir lūpa, nes gali nuplyšti.  Siekiant sumažinti šio produkto gamybai naudojamos medžiagos lipnumą, streso valdymo kamuoliukas buvo apibarstytas krakmolo milteliais, tad pakuotėje gali būti baltų miltelių.

Galima rinktis streso valdymo kamuoliuką NI! arba POO! arba HOO!

Tipas: GE! Pilkas
Produkto dydis: 51-54 × 60-63 × 60-62 mm
Produkto svoris: 120 g
Medžiaga: silikonas
Pagaminta Japonijoje

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.