NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Mažos vazelės (3 vnt. rinkinys)

98,00

Mažų vazelių rinkinį sudaro trys skirtingų formų mažos vazelės. Vazelės yra tokios mažos, kad telpa į delną, todėl jos idealiai tinka žibučių ar kitų smulkių gėlių bei žolelių merkimui.

Vazelės pagamintos atvaizduojant tris skirtingas žmogaus kūno pozicijas – „Agura“, „O-jigi“ ir „Seiza“ – krūpintis, sukryžiavęs kojas ir elegantiškai besilenkiantis.

Sukūrė dizainerė Ayumi Sakamoto.

Dizainerės Ayumi Sakamoto komentaras:

“Ar galima kaip nors linksmai ir teigiamai nušviesti gėlių vytimo procesą? Iš šio klausimo gimė idėja žmogaus kūno formos vazai. Su trimis skirtingomis padėtimis – vertikaliai, sukryžiavus kojas “agura”; elegantiškai besilenkiantis „o-jigi“; ir galiausiai „seiza“ – tai demonstruoja dėmesingumą turimai įmonei. Pirkite jį sau arba padovanokite kam nors ypatingam savo gyvenime.”

Dizainerė Ayumi Sakamoto gimė 1987 m. Kumamoto mieste. Dalyvavo užsienio studentų mainų programoje Hanoverio Leibnizo universitete, Vokietijoje, 2012 m. studijavo mediją ir dizainą. 2014 m. įstojo į Hirosimos miesto universitetą, įgijo vizualinio planavimo specialybę ir jai buvo suteiktas šiuolaikinio ekspresionizmo magistro laipsnis. Pradėjo dirbti kaip laisvai samdoma dizainerė, komiksų dailininkė/ rašytoja ir iliustratorė. Dizainerė teigia, kad ją visada domino „erdvė“ kaip sąvoka, o daiktų kūrimas pagaliau leido jai išreikšti šią erdvės, egzistuojančios tarp žmonių, idėją. Ayumi Sakamoto: “Norėjau sukurti gaminį, kuris tai atskleistų kitiems, kad ir jie kiekvieną dieną patirtų „erdvę“.

 

 

Neturime

Naudojimas:

– Naudojant šveitimo šepetėlį arba abrazyvinį valiklį galite subraižyti arba sugadinti gaminį.

– Nemėtykite ir nedaužykite, nes gaminys gali sulūžti.

– Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

– Naudokite ant lygaus paviršiaus

Trijų vazelių rinkinys:

Pakuotės dydis: apytiksl. P190 × D70 × A 60 mm;

Svoris (su paketu): apytiksl. 170 g;

Vienos vazelės skoris apie 25 g;

Medžiaga: Keramika;

Pagaminta Japonijoje.

 

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.