NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Eau de Ki losjonas veidui 130 ml

150,00

Eau de Ki losjonas veidui – tai kultinis japoniškas jaunystės eliksyras, jungiantis šimtmečius Azijoje žinomus ingridientus su Vakarų kultūrose vertinamais augalais. Eau de Ki losjonas veidui  atkuria sveiką, spindinčią ir jaunatvišką odos išvaizdą, naudojant šį losjoną oda tampa švari, lygi ir sudrėkinta.

Eau de Ki yra ne tik losjonas veidui, bet ir eliksyras, įkūnijantis dviejų pasaulių – Tolimųjų Rytų ir Vakarų – susitikimą.

Eau de Ki yra tobula 8 kosmetinių veikliųjų medžiagų iš Azijos protėvių medicinos ir 4 vakarietiškų aromatinių augalų, distiliuotų per ilgą brendimo procesą, derinys. Losjonas veidui lėtai gaminamas pagal tradicinį japonų ritualą. Daugiau nei šešiems mėnesiams rytietiški ir vakarietiški augalai uždaromi dideliuose moliniuose indeliuose, kad išsiskirtų šių natūralių ingredientų veikliosios medžiagos ir tokiu būdu būtų išgauta vertinga esencija.

Šios esencijos žinomos nuo seniausių laikų dėl savo gebėjimo reguliuoti energiją ir vandenį, todėl losjonas savo savybėmis skatina odą natūraliai atsinaujinti. Eau de Ki padeda išlaikyti odą sveiką ir sudrėkintą. Jis apsaugo odą nuo senėjimo požymių atsiradimo ir  nuo visų odos problemų.

Remiantis protėvių vaistiniais receptais, Eau de Ki yra tipiško japoniško grožio ritualo dalis, kurio metu kiekvienas žingsnis ir kiekvienas gestas yra svarbūs siekiant išgauti tobulai išvalytą ir spindinčią odą.

Eau de Ki galima tepti ryte ir vakare ant švarios odos.

Normaliai odai:
Ant vatos tampono, pageidautina iš natūralaus pluošto, užlašinkite kelis lašus losjono ir švelniai patapšnokite veidą suvilgyta Eau de Ki serumu vata, leiskite serumui prasiskverbti į odą nenuplaunat jo.

Jautriai odai:
Užlašinkite du lašus Eau de Ki ant vandeniu sudrėkintos vatos, išspauskite vandens perteklių ir švelniai paskirstykite ant odos.

Labai jautriai odai:
Sudrėkinkite veidą ir į šlapių rankų delną įlašinkite lašelį Eau de Ki ir švelniai patapšnokite juo veidą.

Kūno ritualams:
Švelniai nuvalykite Eau de Ki suvilgytu vatos diskeliu visas kūno vietas, ypač tas, kuriose matosi senėjimo požymiai, pavyzdžiui, iškirptę, už kaklo, taip pat spuoguotą nugaros odą, alkūnes ir šiurkščius kulnus.

Eau de Ki losjoną taip pat galite tepti drėgnomis rankomis.

Rekomenduojame kelionei rinktis mažos talpos Eau de Ki losjoną.

Kiekis 130 ml.
Kilmės šalis – Japonija.

Buteliukas stiklinis.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.

Susiję produktai

Jums taip pat gali patikti…