NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Dovana naujakuriams "Populiariausia"

147,00

Ši dovana yra pati populiariausia dovana naujakuriams. Dovaną sudaro soil kompanijos iš diatomito žemės pagamintas vonios kilimėlis ir Tamanohada dovanų muilas. Tai praktiška, prabangi ir graži dovana naujakurių namams

TAMANOHADA muilas yra puikus pasirinkimas, jei ieškote orginalios dovanos. Išskirtinis muilas ant virvutės palieka neišdildomą įspūdį. Šį žuvies formos pasveikinimo muilą („Welcome Fish Soap“) gamina Tokijuje įsikūręs „Tamanohada“ 120 metų senumo muilo fabrikas. Šio muilo forma Japonijoje laikoma sėkmės simboliu – reiškia puikias naujienas ar laimingą įvykį, būtent todėl šis muilas yra puiki dovana. Muilas yra 25 cm ilgio ir 13 cm pločio, kabo ant virvutės, todėl jo laikymui namuose nereikia ieškoti vietos. Muilas prabangiai ir gražiai supakuotas į kartoninę dėžutę, papuoštą nuostabiu japonišku grafiniu dizainu, papildomai šio muilo nereikia pakuoti, nes jis jau paruoštas dovanojimui. Šis pasisveikinimo muilas gali būti dovanojamas įvairiomis progomis: kaip įprasta dovana, dovana vestuvių proga, gimtadienio dovana, padėkos dovana, įkurtuvių dovana ir kitomis progomis.

Tamanohada muilas gimė 1892 m., siekiant leisti vartotojui jaustis atsipalaidavusiu, ramiu ir laimingu maudynių metu. Yra yra 3 kvepalai, pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių rafinuotų aliejų: nuostabus granatų, lelijų ar rudojo cukraus kvapas. Muilas itin gerai ir gausiai putoja, tinkamas jautriai odai.

 

Neturime

Kilimėlis netelpa paštomate, todėl galimas tik pristatymas į namus.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis i[email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.