NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Dezodoruojantys džiovinimo maišeliai

37,50

Atsikratykite prakaito kvapo ir drėgmės savo avalynėje naudodami ekologišką ir natūralią priemonę – dezodoruojančius džiovinimo maišelis. Šie subtilūs ir elegantiški sausikliai yra skirti padėti pašalinti kvapus ir išlaikyti batus ar botus sausu vidumi net drėgnomis sąlygomis. Puikiai tinka naudoti drabužių sausinimui. Neverta investuoti į elektrinius prietaisus batų vidaus džiovinimui, kai galima saugiai batus džiovinti ir dezodoruoti natūraliais džiovinimo maišeliais. Paprasčiausiai įdėkite maišą į batą, kurį norite išlaikyti sausą ir be kvapo, ir išimkite, kai būsite pasirengę naudoti. Dezodoruojantys maišeliai batams yra pagaminti iš diatomito žemės, t.y. natūraliaus drėgmės reguliatoriaus, kartu su anglimi. Maišeliai, užpildyti granuliuotomis medžiagomis, todėl lengvai telpa į bet kokius batus ar formas. Mažo dydžio, todėl puikiai tinka visiems batams. Sugeria drėgmę ir kvapą. Panaudotą maišelį išdžiovinkite saulėje ar gryname ore, kad atgautų pirmines savybes, o išorinį maišelį galima nuimti ir išskalbti.

Dydis: 14 × 7 × 5 cm
Pakuotės dydis: 16 × 15 × 6 cm
Svoris: 60 g x 2 (121 g su pakuote)
Pagaminta iš diatomito žemės ir anglies.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis i[email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.