NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Cocha-Saji arbatos šaukštas žalias

22,50

Cocha-saji – tai arbatos šaukštas, kuris, laikomas kartu su arbatžolėmis, išlaiko arbatos lapelius sausus ilgą laiką, todėl jie ilgiau išlieka žvieži, nepakinta jų skonis. 

Vienu cocha-saji šaukšto kaušeliu pasemiama apie 5 ml  arba 2 gramai arbatos, kitaip sakant, vienas pasėmimas šaukštu patiekia reikiamą kiekį arbatos lapelių, kad būtų galima paruošti puodelį arbatos.

Cocha-saji šaukštas turi ilgą rankenėlę, kad būtų lengviau pasiekti giliau esančius produktus. Priklausomai nuo diatomito žemės, iš kurios pagamintas šis šaukštas, iškasimo vietos (plačiau apie tai) galima rinktis rožinį arba baltą cocha-saji šaukštą. Visos spalvos yra natūralios, gamyboje nenaudojami dažai.

Pagamintas iš drėgmę absorbuojančios diatomito žemės šis birios arbatos matavimo šaukštas sumažina drėgmės kiekį arbatžolėse ir apsaugo arbatžolių skonį nuo pakitimų.

Cocha-saji arbatos šaukštą galima naudoti cukrui ar kitiems biriems produktams semti.

Laikant šaukštą cukruje, cukrus nesusikristalizuoja, išlieka birus,  tampa lengviau kontroliuoti suvartojamo cukraus kiekį.

Cocha-saji šaukštą itin patogu laikyti druskos inde, kad nereikėtų atsiskelti druskos ar neįkristų per didelis gabalas, norint paskaninti gaminamą patiekalą. 

Cocha-saji be kita ko tinkamas laikyti su sėklomis ir sėkloms semti. Laikant cha-saji šaukštą sėklų inde, šios ilgiau išlieka šviežios ir neapkartusios, jose nesiveisia kenkėjai ir neauga pelėsis.

KAIP TAI VEIKIA? Jei prisimenate, kaip veikdavo sugertukas su parkeriu, tuomet galite įsivaizduoti, kaip veikia diatomito žemės gaminiai – jie sugeria drėgmę ir netrukus patys išdžiusta, šią drėgmę išgarindami.

PASTABOS NAUDOJIMUI:

 1. Medžiagos tinkamos naudoti su maistu.
 2. Išsiteršusį šaukštą galima nuplauti, tačiau prieš naudojimą būtina gerai išdžiovinti.
 3. Kad šaukšto poveikis absorbuoti drėgmę išliktų stiprus, kartkartėmis išimkite šaukštą iš indo ir palikite gryname ore, dar geriau saulės atokaitoje išdžiūti.
 4. Nelaikykite šaukšto ilgai vandenyje, nes jis gali sugesti.
 5. Naudokite sausose vietose.
 6. Nelaikykite mažiems vaikams ir kūdikiams pasiekiamose vietose.
 7. Nelaikykite kartu su kavos pupelėmis, nes pupelėse yra aliejaus, kuris nudažo medžiagą

Pagamintas iš labai absorbuojančio diatomito žemės šis birios arbatos matavimo šaukštas apsaugo arbatžolių skonį  sumažindamas drėgmę jose.

Cocha-saji šaukštas ir stiklinis maisto produktų laikymo indas – tiesiog idealus duetas.

Viename cocha-saji šaukšte telpa 5 ml, tuo tarpu  Cha-saji šaukštas talpina 7,5 ml.

Dydis: 2.7 × 9 × 1.75 cm
Pakuotės dydis: 6.5 × 15 × 1.75 cm
Svoris: 19 g (25 g su pakuote)
Pagaminta iš diatomito žemės.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

 • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
 • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
 • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
 • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
 • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

 • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
 • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
 • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
 • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
 • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.