NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Tsubouchi Towel

Tsubouchi Towel logo

APIE TSUBOUCHI TOWEL KOMPANIJĄ

„Tsubouchi Towel Inc.“ įkurta 1928 m. Imabari mieste Šikoku saloje. Tai yra viena iš seniausių Japonijos rankšluosčių gamintojų kompanijų. Prieš daugelį metų įmonė buvo sustabdžiusi gamybą, tačiau norėdama pagaminti pačius geriausius originalius rankšluosčius, 2001 m. ji atgaivino veiklą ir pristatė pavyzdinį prekės ženklą „plantia“, bei ėmė specializuotis ekologiškų medvilninių rankšluosčių gamyboje.

1993 m. kompanijoje pradėti naudoti organinės medvilnės siūlai, kompanija prisijungė prie NOC („Nippon Organic Cotton Marketing Organization“) organizacijos. Nuo to laiko pradėjo tiekti ekologiškos medvilnės verpalus.

 

UNIKALŪS RANKSLUOSČIAI

Ne tik rankšluosčių medžiagos yra ekologiškos, bet  ir gamybos metodai yra visiškai ekologiški, kompanija pasirinko plovimo ir audimo būdus, kurie, jų manymu, yra geriausi kiekvienam produktui. Rankšluosčiams pinti yra naudojamos tradicinės šaudyklės staklės. Audžiama iš ekologiškos medvilnė, baigiamasis plovimas atliekamas naudojant kuo natūralesnę techniką, t.y.  naudojant tik muilą ir fermentus.

TT rankšluosčių gamyba

ŠAUDYKLINĖS STAKLĖS

Šaudyklinės staklės, gyvuojančios daugiau nei 50 metų, per dieną gali išausti tik apie 30 m rankšluosčių audinio. Imabaryje yra tik apie 50 šių staklių ir jos yra panašios į antikvarinius daiktus, tačiau senamadiška struktūra turi paslėptų audimo pranašumų. Palyginti su šiuolaikinėmis audimo staklėmis, kurios audžia dideliu greičiu, šaudyklinės audimo staklės audžia daug lėtesniu greičiu, todėl audinio siūleliai nėra suaudžiami per stipriai. Dėl šios priežasties rankšluosčiai tampa malonios tekstūros ir geriau sugeria drėgmę.TT rankšluosčių gamyba

„Imabari“ didžiuojasi 120 metų trunkančia rankšluosčių gaminimo istorija, o pastaraisiais metais ilgą laiką čia naudojamos šaudyklės staklės buvo pakeistos efektyviomis staklėmis, kurios per dieną gali išausti kelis šimtus metrų audinio. Tačiau padidinus audimo greitį, neišvengiamai padidėja ir klijų, naudojamų audime, kiekis. Šiuo atveju kompanija rado išeitį – rankšluosčių audimas yra užbaigiamas ramiu ritmu, naudojant retas audimo stakles. Tai reikalauja laiko ir pastangų, tačiau gautas rezultatas atperka pastangas.

TT rankšluosčių gamyba

Audimo metu audinys neįtempiamas (laikomas laisvas), o skalbimo procesas yra lėtas. Jei skalbimo būgno talpa yra 60 kg, įdėto audinio kiekis yra apie 15 kg. Tekstūra labai pagerėja plaunant dideliu kiekiu vandens, kad audinys galėtų laisvai judėti.

Audimas, skalbimas ir džiovinimas yra lėtas. Maksimaliai sumažindami audinio pažeidimus viso proceso metu, kompanija gamina minkštus ir pralaidesnius orui bei didesnio sugeriamumo rankšluosčius.

 

RANKŠLUOSČIŲ PLOVIMAS

Minkštą ir malonią „Tsubouchi“ rankšluosčių tekstūrą lemia audimas ir dar vienas svarbus veiksnys – skalbimas. Rankšluosčių audimui naudojami klijai išlpaunami skalbimo procesu, kuris turi įtakos rankšluosčio kokybei.

Klijams išplauti kompanija naudoja natūralią krakmolo pastą. Unikalus klijų pašalinimo metodas yra kruopštus plovimo procesas, kuriam reikia daugybės fermentų, kad rankšluosčiai būtų minkšti.

TT rankšluosčių gamyba

 

Produktai

53,00
72,00
15,00
9,00
47,00
18,00
45,00
47,00
17,00
9,00
28,00
205,00
21,00
21,00
21,00
52,00
52,00
52,00
52,00
21,00