NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Indelis smulkioms higienos priemonėms (baltas)

25,00

Mažas indelis gali būti naudojamas kaip vieno dantų šepetėlio stovas, makiažo šepetėlių dėkliukas, higieninių krapštukų laikiklis – ir viskam, kam reikia mažos patogios talpos.Taip pat tinka laikyti tarpdančių šepetėlius, siūlus ir įvairias kitas burnos higienos priemones. Indas pagamintas iš diatomito žemės, kuri yra puikus ir natūralus drėgmės reguliatorius. Minimalistinio stiliaus dėkliukas tinka vonios kambario dekorui, siekant tvarkos ir patogumo. Vientisam vonios kambario dizainui sukurti derinkite su tos pačios serijos padėkliuku, dantų šepetėlių stovu ir pastatomomis muilinėmis. Yra trys tarpusavyje derančios spalvos, kiekviena spalva yra natūrali diatomito žemė. BALTA: Diatomito žemė iš Akitos prefektūros, ROŽINĖ: Diatomito žemė iš Išikavos prefektūros, ŽALIA: Diatomito žemė iš Akitos prefektūros Asahi dirvožemis iš Išikavos prefektūros.

Dydis: 3 x 3 × 4 cm
Pakuotės dydis: 4 × 4 × 6 cm
Svoris: 40 g (54 g su pakuote)
Pagaminta iš diatomito žemės ir akmenukų
Pagaminta Japonijoje Ishikawa regione

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.