NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Sakės grafinas ir taurės (rinkinys)

68,00

Neįprastos formos – kvadratinė kolona ir trikampė piramidė tuo pačiu metu. Sakės indų rinkinys – taurės ir grafinas puikiai derina šias dvi skirtingas formas. Šis sakės gėrimo indų rinkinys padės sustiprinti ryšius tarp tų, kurie juo naudojasi, todėl puikiai tiks ypatingoms progoms ar dovanoms. Rinkinys supakuotas į prabangią paulovnijos (paulownia) medžio pakuotę.

 

Dizainerio komentarai:

Man patinka trikampiai, kuriuos dažnai naudojau kaip įkvėpimą savo dizainui. Pastatai, kuriuose praleidžiame savo gyvenimą, yra kvadratiniai. Į juos įtraukti trikampius gali būti sunku, bet kaip būtų, jei taip padarytume? Tai pirmas kartas, kai sukūriau kažką panašaus. Tikiuosi, kad dizainas jums patiks. Nesvarbu, ar pažįstate mane metų metus, ar tik pirmą kartą susitinkate su manimi, tikiuosi, kad jums patiks juos naudoti. Sukūrė dizaineris Daisaku Choh.

Apie dizainerį: Tokijo meno universitetą baigęs Daisaku Chohas prisijungė prie „Sakakura Associates“ ir gerai pasirodė architektūrinio ir baldų dizaino srityje. 1955 m. Jis dirbo su Katsuo Matsumura ir Tadaomi Mizunoe kurdamas baldų dizainą Tarptautiniuose Japonijos namuose. Jo „Persimmon Chair“ buvo eksponuojamas 12-ojoje Milano trienalėje ir padėjo Japonijos stendui laimėti aukso apdovanojimą. 1972 m. Jis įkūrė Choh Daisaku architektūros projektavimo biurą.

 

Be architektūrinio dizaino, jis labai aktyviai kuria savo paties gaminamus baldus. Jis yra vienas garsiausių dizainerių, turintis didžiulę įtaką Japonijos dizaino srityje.

Pagaminta Japonijoje
Dydis : 50 × 50 × 50 mm (taurelės)
60 × 60 × 110 mm (grafinas)
Svoris : apytiksliai 150 g
Pakuotės dydis : 140 × 133 × 72 mm
Svoris su pakuote: apytiksliai 408 g
Pagaminta iš keramikos.

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.