NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ €50+

japonija namuose logo

Japoniškas vonios rankšluostis (mėlynas, dryžuotas)

52,00

Imabari Towel, PYYLE kompanijos ekologiški, tvarūs rankšluosčiai itin gerai sugeria drėgmę ir greitai išdžiūsta, net naudojant ilgai ir dažnai jų kokybė išlieka nepriekaištinga ir rankšluosčiai ilgai atrodo gražiai.

Paprastas bet skoningas TRAD rankšluosčių dizainas ir spalvos parinktos taip, kad tiktų bet kurioje gyvenamojoje erdvėje.

PYYLE rankšluosčių TRAD serijos rankšluosčiai yra neperkrauti detalėmis, klasikinio stiliaus, todėl nesenstančio dizaino. Palyginti su įprastais rankšluosčiais, TRAD serijos rankšluosčiai yra šiek tiek lengvesni, nes viena pusė yra frotinė, o kita pusė – tinklinio audinio.

Imabari Towel nepriekaištinga kokybe visame pasaulyje garsūs japoniški rankšluosčiai. Imabari miestas, Japonijoje Ehime perfektūroje, yra rankšluosčių pramonės miestas. Čia susibūrę daugybė kompanijų audžiančių rankšluosčius. Mes siūlome PYYLE rankšluosčius dėl dviejų priežasčių – dėl jų išskirtinio dizaino bei kokybės bei dėl to, kad jie naudoja tik ekologišką medvilnę, o pats gamybos procesas lėtaeigėmis staklėmis užtikrina, kad vanduo, naudojant PYYLE rankšluostį, nuo kūno būtų sugeriamas itin greitai.
Šis dryžuotas švelniai mėlynas vonios rankšluostis padės sukurti harmoningą vonios kambario įvaizdį.

Vonios rankšluostis:
Prekės ženklas: PYYLE
Medžiaga: Ekologiška medvilnė 100%
Dydis: 60 × 120cm
Svoris: 250g
Spalvos: Miesto mėlyna
Pagaminta Imabaryje, Japonijoje

PRISTATYMAS

Visi produktai, kuriuos matote internetinėje parduotuvėje, yra mūsų sandėlyje Lietuvoje, nebent nurodyta kitaip.

Prekių, kurių sandėlyje neturime (arba neturime pakankamai vienetų), pristatymo laikas gali užtrukti iki trijų savaičių. Jei užsakytų prekių pristatymo terminas dėl kokių nors priežasčių būtų ilgesnis nei trys savaitės, su jumis susisieksime.

Užsakymus galime pristatyti į DPD, Venipak, LP Express ir Omnivos paštomatus:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę.
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Užsakymus galime jums pristatyti per DPD, Venipak ir LP Express siuntų pristatymo tarnybas:

  • 0,00 Eur – jei bendra užsakymo suma yra didesnė nei 50 Eur;
  • 5,00 Eur – kai užsakymo suma yra mažesnė nei 50 Eur;
  • Susisiekti su mumis [email protected], jei norite užsisakyti prekes į Neringos savivaldybę;
  • Prekės bus išsiųstos po apmokėjimo per 1-3 darbo dienas;
  • Kurjerių kompanija jus informuos skambučiu ar SMS žinute apie būsimą prekių pristatymą.

Norėdama siuntą atsiimti patys Vilniaus mieste, susisiekite su mumis [email protected] ir suderinsime atsiėmimo vietą bei laiką.

Už 20 Eur siuntimo mokestį prekes pristatysime jums  į kitas šalis visame pasaulyje. Mes išsiųsime jūsų užsakymą per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo. Pristatymas visame pasaulyje užima daugiau laiko nei paprastai. Gausite el. laišką su stebėjimo numeriu ir galėsite patikrinti savo užsakymo būseną.

Pirkėjas privalo pats priimti jam pristatytas prekes, patikrinti ar prekė ir jos pakuotė nėra pažeistos, nustačius pažeidimus informuoti [email protected], bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti aktą apie siuntos pažeidimą.

GRĄŽINIMAS

Išsaugojus pirkimo dokumentą, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos originalioje produkto pakuotėje prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžnsime jums sumokėtą sumą už prekę, tačiau siuntimo išlaidos tenka  klientui.

UAB „Sodeska“ pretenzijas dėl prekių priima per 14 dienų nuo produktų gavimo. Sugadinti, paradę pirminę išvaizda, naudoti, su sugadinta pakuote daiktai atgal nepriimami.

Užsakius kelias prekes, kai ne visos prekės yra mūsų sandėlyje, visos prekės bus išsiunčiamos viena siunta, visoms prekėms atvykus į mūsų sandėlį.

Jei norite dalinio prekių pristatymo, susisiekite su mumis [email protected]. Gali būti taikomas papildomas mokestis.